بسیج رسانه البرز با گسترش فعالیت‌های خود رقیب هیچ رسانه‌ای نیست

1400/11/09
0
17

به گزارش سازمان بسیج رسانه، محمدرضا موسوی‌زاده اظهار کرد: سیاست بسیج رسانه البرز به عنوان سیاست استانی تأکید بر سه موضوع ارتقای علمی، تجربه و تعهد است.

وی در خصوص اقدامات اخیر سازمان بسیج رسانه البرز، بیان کرد: بر این اساس تقویت کانون‌های بسیج رسانه در شهرستان‌ها را در دستور کار قرار داده که این روند ادامه دارد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز تصریح کرد: در سال ۱۴۰۱ بحث تقویت نشریات محلی را دنبال می‌کنیم، چراکه در شرایط کنونی نشریات محلی ما در جریان‌سازی و شکل‌گیری، تحقق دولت اسلامی، اُمیدآفرینی و رفع محرومیت‌زدایی اثرگذارند.

تشکیل قرارگاه جبهه واحد رسانه‌ای از نیروهای انقلاب

وی خاطرنشان کرد: در راستای تقویت ابعاد بسیج رسانه و گسترش ابعاد رسالتی بسیج رسانه، قرارگاه جبهه واحد رسانه‌ای از نیروهای انقلاب با هدف مطالبه گری همراه با اخلاق را تشکیل می‌شود که این امر یکی از شاخصه‌های سازمان بسیج رسانه محسوب می‌شود.

موسوی زاده در خصوص تشکیل قرارگاه شهید رهبر در سازمان بسیج رسانه البرز، گفت: در بحث مقابله با جنگ نرم دشمن قرارگاه شهید رهبر تشکیل می‌شود، چراکه فرهنگ‌سازی و مهندسی فرهنگی مورد تأکید مقام معظم رهبری است.

وی بیان کرد: قطعاً برنامه‌های یادشده پیش‌تر در چارت فرهنگی سازمان بسیج رسانه بوده و ما با توجه به ظرفیت استان آنها را توسعه داده، از این رو تبدیل به قرارگاه‌های مختلف می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز تصریح کرد: قرارگاه‌های مختلف با عنوان‌های امر به معروف و نهی از منکر، روشنگری، فضای مجازی، قرارگاه جهادی خبری شهید غیاثوند و عملیات روانی در سازمان بسیج رسانه البرز تشکیل خواهد شد.

مجموعه بسیج رسانه با درک موقعیت وارد عرصه رسانه‌ای شده است

وی خاطرنشان کرد: تمام موارد یاد شده نویدبخش این موضوع است که مجموعه بسیج رسانه با درک موقعیت وارد عرصه رسانه‌ای شده و در راستای گسترش اهداف خود گام بر می‌دارد.

موسوی زاده گفت: بسیج رسانه استان البرز با گسترش فعالیت‌های خود رقیب هیچ رسانه‌ای نیست، بلکه به دنبال تحقق گفتمان انقلاب اسلامی است و این مهم چهارچوب فعالیت این سازمان است.

وی ادامه داد: بر این اساس تشکیل قرارگاه‌های رسانه‌ای استانی که برگرفته از رسانه‌های شهرستانی است، در سال ۱۴۰۱ اجرایی خواهیم کرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز اظهار کرد: بسیج رسانه با تشکیل جبهه واحد رسانه‌ای به دنبال مطالبه‌گری همراه با اخلاق است، بر این اساس باید اخلاق رسانه‌ای تقویت شود.

وی بیان کرد: بحث مطالبه‌گری بسیج رسانه به شکل مطلوبی برای مسئولان منعکس و موضوعات به مسئولان منتقل شده است‌.

موسوی زاده با بیان اینکه از جمله اقدامات این سازمان آزادسازی ۸۵ هکتار زمین تصرف شده در گرمدره است، متذکر شد: مسائل و مشکلات شهرستان‌ها و تکمیل پروژه‌ها به مسئولین منتقل و احصاء شده است.