حماسه ۹ دی، نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی

1400/10/09
0
9

فرمانده جبهه واحد رسانه ای نیروهای انقلابی البرز گفت: مردم ایران در حماسه ۹ دی توانستند، سیلی سختی به فتنه گران و اربابان آن ها بزنند و به همه نشان دادند که وحدت مهم ترین عامل بالندگی کشور است.

امیرحسین خادمی فرمانده جبهه واحد رسانه ای نیروهای انقلابی البرز  گفت: حماسه ۹ دی با ۱۳ دی سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که مظهر بصیرت و ولایتمداری است، گره خورده و باید این ایام را گرامی بداریم.

خادمی افزود: به رغم همه فتنه گری های دشمن، حضور با بصیرت و منسجم ملت بیدار، لحظه شناس و دشمن شناس کشور در حماسه ۹ دی در دفاع از ولایت، چشم جریان فتنه را کور کرد.

فرمانده جبهه واحد رسانه ای نیروهای انقلابی البرز  ‌با بیان اینکه حماسه ۹ دی تجلی غلبه آگاهانه جنود الهی بر جنود شیطان است گفت: در فتنه ۸۸ جریان نفاق و نفوذ و کسانی که علاقه به پست، مقام و جاه طلبی داشتند، چشمانشان را کور کرده بودند و با کلید واژه تقلب تلاش کردند تا به اقتدار و آبروی نظام ضربه بزنند و این مانند لکه ننگی بر پیشانی آن ها تا ابد نقش بسته است.

خادمی با اشاره به اینکه برای مقابله با جریان فتنه باید به چند عامل توجه داشته باشیم، افزود: رمز عاقبت بخیری، اتصال قلبی و میدانی با رهبری است، همچنین باید همه وحدت کلمه داشته باشند، چرا که رمز بالندگی و پویایی نظام محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کسی که ندای تفرقه سر می‌دهد، به دنبال شکاف مذهبی و قومیتی در قامت ایران و اسلام ناب است، بدانید که این فرد یا خائن یا جاهل است.

خادمی افزود: امروزه در عرصه تبلیغاتی، جنگ روانی و روایت‌ها باید تلاش کنیم تا تمامی حرکات دشمن را زیر نظر داشته باشیم.

وی گفت : تقویت روحیه استکبارستیزی شعار میدانی و عملیاتی ماست و باید به آن توجه داشته باشیم، همچنین تقویت روحیه شهادت طلبی و فرهنگ ایثار باید همیشه در بین مردم وجود داشته باشد تا دشمن نتواند به ما ضربه وارد کند.

فرمانده جبهه واحد رسانه ای نیروهای انقلابی البرز افزود: داشتن جوانان مؤمن، انقلابی و با بصیرت، مسیر را در رسیدن به تمدن نوین اسلامی برای ما هموار می‌کند، لذا همه موظف هستند در این عرصه در میدان، جهت بسط ارزش‌های دینی و تربیت منابع انسانی قوی تلاش و مباحث را پیگیری کنند.