رسانه‌ها  در گام دوم انقلاب برای احقاق حق شهروندی مطالبه‌گری کنند.

1400/09/28
0
28

جانشین کانون بسیج رسانه گرمدره:

جانشین کانون بسیج رسانه گرمدره از رسانه‌ها خواست تا در گام دوم انقلاب  بطور ویژه دیده شوند تا مطالبه گری شود .

علی تیموری در نشست با هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه شهر گرمدره، با اشاره به مشکلات جامعه رسانه ای، گفت: مشکلات جامعه رسانه مشکلات دیروز و امروز نیست .
تیموری با انتقاد از اینکه در هیچ یک از برنامه ها ی شهری  واژه خبرنگار قید نشده، تصریح کرد: باید رسانه ها مطالبه گری کنند تا بهتر دیده شوند .
جانشین کانون بسیج رسانه گرمدره با اشاره به ضرورت حمایت از خبرنگاران از سوی بسیج رسانه، گفت: بسیج رسانه زمانی می تواند به جایگاه آرمانی خود برسد که خبرنگاران را به جایگاهی برساند که از مسئولین مطالبه گری کرده و از آنها شکایت کنند، نه اینکه خبرنگاران همیشه متهم ردیف اول باشند.
وی با تاکید بر اینکه باید مسئولین در خدمت رسانه ها باشند، گفت: رسانه ها باید تریبون صدای مردم باشند، نه تریبون جریان های سیاسی. جریان های سیاسی می آیند و می روند اما آن چیزی که مهم و ماندگار است، مردم هستند.
 
وی با بیان اینکه رسانه ها باید در کنار حل مشکلات راهکار هم ارائه بدهند، گفت: مطالبه گری که در آن راهکار برای حل مشکل وجود نداشته باشد، انتقام گیری است.
وی با بیان اینکه رسانه ها برای ماندگاری باید محتوای غنی داشته باشند، گفت: رسانه های موفق رسانه هایی هستند که امید به جامعه تزریق می کنند.
تیموری با بیان اینکه فقر محتوایی در رسانه ها بیداد می کند، گفت: برای مقابله با این فقر رسانه ای باید خبرنگاران حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و... مسلح به علم روز باشند.

وی با اشاره به مشهود بودن نگاه انقلابی در رسانه ها، گفت: در رسانه ها نگاه انقلابی دیده می شود، اما آیا در عمل مسئولین عمل انقلابی را شاهد هستیم؟
وی با بیان اینکه در حوزه جهاد رسانه ای خیلی عقب هستیم، گفت: باید قدرت رسانه ای را به یک باور تبدیل کنیم..

تیموری با اشاره به برگزاری سومین اختتامیه رسانه در شهر  ،گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته در هفته بسیج رسانه و همزمان با سالگرد شهادت شهید غلامرضا رهبر و شهید محسن خزائی سومین اختتامیه جشنواره رسانه در شهر را برگزار می کنیم .