ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزار می شود

1400/09/04
0
12

به گزارش سازمان بسیج رسانه، محمد رضا موسوی زاده، رئیس سازمان بسیج رسانه البرز در آئین رونمایی از پوستر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر گفت: علاقه مندان می توانند در بخش خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت، کاریکاتور، مستند کوتاه، کلیپ، موشن گرافیک، اینفوگرافیک و عکس شرکت کرده و آثار خود را ارسال کنند.

موسوی زاده افزود: علاقمندان می توانند در سه بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر یعنی در مجموع هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۹ اثر و حداقل یک اثر برای جشنواره ارسال نماید تا مورد ارزیابی داوران قرار بگیرد.

او محورهای ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان را شامل امیدآفرینی، امنیت پایدار، روحیه جهادی و انقلابی دانست و گفت: آسیب‌های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، دشمن شناسی، توان داخلی، خوداتکایی و مانع‌زدایی‌ها، سبک زندگی، مدیریت بر فضای مجازی، دفاع مقدس، ایثار و شهادت از دیگر محورهای جشنواره هستند.

رئیس سازمان بسیج رسانه البرز افزود: بخش جذاب و متفاوت این جشنواره اضافه شدن بخش طنز است که علاقه مندان می توانند در این بخش در غالب مصاحبه، یادداشت و یا گزارش متنی شرکت کنند که این بخش به صورت جداگانه داوری می شود.

ا‌و گفت: در بخش طنز هر شرکت کننده می تواند سه اثر جدای از آن ۹ اثر یعنی در مجموع دوازده اثر ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه البرز اول بهمن ۱۴۰۰ را آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ابوذر البرز دانست و افزود: آثاری قابلیت شرکت در جشنواره را خواهند داشت که از ابتدای بهمن ۱۳۹۹ لغایت اول بهمن ۱۴۰۰ در رسانه منتشر شده باشند و لذا هر خبرنگاری می‌تواند حداکثر ۹ اثر  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیرخانه ششمین جشنواره ابوذر در چهارراه کارخانه قند، فرهنگسرای کوثر، سازمان بسیج رسانه است.